Xiaomi Mi Ninebot S-Plus

Objevte nový způsob dopravy po městě díky elektrickému skůtru Xiaomi Ninebot Plus. Přináší vám revoluci v pohybu městem, přičemž kombinuje funkce konvenčního vozítka s vymoženostmi smart gadgetu. Můžete se těšit na bytelnou konstrukci, výborné jízdní vlastnosti, spoustu šikovných funkcí i nějaké to ... více
Objednací kód: 95XIW9593
Kód výrobce: 6970103580485
Výrobce: XIAOMI
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: Není
Porovnání Oblíbené

Objevte nový způsob dopravy po městě díky elektrickému skůtru Xiaomi Ninebot Plus. Přináší vám revoluci v pohybu městem, přičemž kombinuje funkce konvenčního vozítka s vymoženostmi smart gadgetu. Můžete se těšit na bytelnou konstrukci, výborné jízdní vlastnosti, spoustu šikovných funkcí i nějaké to smart řešení.

Již na první pohled působí futuristicky a zajímavě. Xiaomi Ninebot Plus je skutečný eye-catcher a můžete si být jistí, že se po vás ohlédne nejeden zvědavec. Bytelný rám z hořčíkové slitiny je vhodnou kombinací nízké hmotnosti a velké pevnosti. Díky tomu mohou Ninebot Plus užívat všichni jezdci až do 100 kg. I lépe stavění uživatelé budou mít neustále 100% stabilitu. 11“ pneumatiky s povrchovou úpravou snižují pravděpodobnost prokluzu, lépe také odvádí vodu a tlumí nárazy.

Jak již bylo nastíněno pneumatikami, tak Ninebot Plus se pyšní výbornou ovladatelností a stabilitou. Poradí si bez problémů i nerovnostmi, nebo umožní přejezdy zpomalovacích pásů. Svoji roli přitom hraje zejména pokročilý stabilizační mechanismus, který využívá data z více senzorů a utváří profil jezdce. Dokonale se vám tak přizpůsobí při zrychlování, ale také například upraví citlivost ovládání dle vašeho gusta.

O pohon se starají dva 800W elektromotory s kroutícím momentem 74Nm. Umožní vám stoupat do až 15° svahu, pohodlně zajistí rychlost 18 Km/h, a díky 329Wh Li-ion baterii dosáhnete na dojezd až 35 km.

Specifikace:

Bezdrátová připojení: Bluetooth
Barva: Bílá
Rozměry (v x š x h): 620 mm, 280 mm, 280,0 mm
Hmotnost (kg): 16 kg
Odolnost: IP54

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Sport a zdraví kompatibilní Ano