Thrustmaster pedálová sada T.Flight Rudder pro PS4 a PC

PC/ XBOX1/ PS4; První rudder (kormidlo) se systémem posuvných lišt S.M.A.R.T., které bylo kdy uvedeno na trh! Zařízení, které je nejčastěji používáno komunitou hráčů leteckých simulací. Univerzální ergonomická konstrukce vhodná pro všechny typy létání (vzdušné souboje, vesmírná dobrodružství, ves ... více
Objednací kód: 958TM123
Kód výrobce: 2960764
Výrobce: THRUSTMASTER
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 2 339 Kč
Cena s DPH: 2 830 Kč
Porovnání Oblíbené

PC/XBOX1/PS4

První rudder (kormidlo) se systémem posuvných lišt S.M.A.R.T., které bylo kdy uvedeno na trh!

Zařízení, které je nejčastěji používáno komunitou hráčů leteckých simulací. Univerzální ergonomická konstrukce vhodná pro všechny typy létání (vzdušné souboje, vesmírná dobrodružství, vesmírné lety, atd.). Pokud odstraníte opěrku pat, můžete rudder (kormidlo) ovládat ploskou nohy, paty jsou položeny na podlaze. Pokud opěrku pat necháte na svém místě, celá vaše noha je na pedále.

Pokročilý kalibrační software umožňuje nastavení mrtvých zón začátku a na konci dráhy pohybu osy rudderu a 2 os diferenciálních brzd. Umožňuje nastavení středu mrtvé zóny osy rudderu (kormidla). Je ke stažení na http://support.thrustmaster.com.

Technologická výhoda S.M.A.R.T (Sliding Motion Advanced Rail Track)
pro dokonale hladký pohyb je systém 4 posuvných lišt vyroben z průmyslového hliníku. Samostředící osa rudderu (kormidla): dokonalá rovnováha mezi hladkostí a odporem pro opětovné vystředění a pro co nejpřesnější manévrování (1024 pozic rudderu). Dlouhá dráha osy rudderu (kormidla) umožňuje přesné manévrování.

Díky ovladačům Thrustmaster fungují všechny joysticky na trhu na PC (Win 10/8/7/Vista). Rudder je kompatibilní se všemi hrami na PC, které podporují multi - USB a ruddery. Propojení s PS4 funguje s joystickem Thrustmaster T.Flight Hotas 4 Joystick kompatibilní také s PC), na Xbox One pak s joystickem Thrustmaster T.Flight Hotas One Joystick.

T.A.R.G.E.T (Thrustmaster Advanced pRogramming Graphical EdiTor) je pokročilý programovací software na PC pro programování os rudderů a diferenciálních brzd. Umožňuje propojení ostatních zařízení Thrustmaster tak, že jsou systémem rozpoznány jako jedno USB zařízení a nahrávat nebo vytvářet specifické mapové profily pro každou hru. Získejte pokročilé profily vytvořené komunitou Thrustmaster na http://support.thrustmaster.com.

- USB ruder je možné připojit k Thrustmaster Hotas Warthog, T16000M a MFD Cougar Pack, pak jsou systémem rozpoznány jako jedno USB zařízení

Obsah balení: Rudder s kabelem RJ12, univerzální adaptér RJ12/USB, 2 odnímatelné diferenciální brzdové opěrky nohou

- všechny produkty které lze dokoupit k tomuto setu se nacházejí v sekci Související zboží

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Platforma PC / PS4 / Xbox One
Typ zařízení Pedály
Typ připojení Drátové
Rozhraní USB
Barva Černá
Herní provedení Ano