Thrustmaster Sada volantu a pedálů T300 Ferrari 599XX EVO pro PS3, PS4 a PC

PC/ PS3/ PS4/ PS5; Základna s nastavitelným úhlem rotace 270° až 1080°. Bezkartáčový motor vyhovující průmyslovým standardům, pro realistickou zpětnou vazbu bez prodlevy. Technologie H.E.A.R.T. (HallEffect AccuRate Technology) s bezkontaktním magnetickým senzorem a 16bitovým rozlišením umožňuje př ... více
Objednací kód: 958TM121
Kód výrobce: 4160652
Výrobce: THRUSTMASTER
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: ' do 48 hodin '
Cena bez DPH: 10 009 Kč
Cena s DPH: 12 111 Kč
Porovnání Oblíbené

PC/PS3/PS4/PS5

Základna s nastavitelným úhlem rotace 270° až 1080°.

Bezkartáčový motor vyhovující průmyslovým standardům, pro realistickou zpětnou vazbu bez prodlevy. Technologie H.E.A.R.T. (HallEffect AccuRate Technology) s bezkontaktním magnetickým senzorem a 16bitovým rozlišením umožňuje přesný a rychlý chod. Integrovaný software s certifikací pro PlayStation 4 a 3 zajišťuje kompatibilitu se systémovými nabídkami. Kompatibilní rovněž s PC díky ovladačům dostupných na http://ts.thrustmaster.com/. Obsahuje přípojný systém s integrovanými závity vhodné pro všechny stoly a deskami.

Replika volantu 599XX EVO v oficiální licenci Ferrari o průměru 30 cmje ručně obšitý stejným materiálem Alcantara importovaným z Itálie, jaký se používá na volantech Ferrari. Stavba volanu je stejná jako podle automobilových standardů, středová deska z broušeného kovu váží necelých 1,2 kg. K volantu jsou připevněná dvě pádla sekvenčního řazení z broušeného kovu, 6 akčních tlačítek, 3 polohové otočné přepínače s funkcí tlačítka ve středové poloze a jedno směrové tlačítko. Volant je rychle vyměnitelný pomocí systému Thrustmaster Quick Release.

Celokovové pedály jsou plně nastavitelné (rozestup, náklon, výška).
- kompatibilní s pedálovou sadou T3PA PRO
- kompatibilní s řadící pákou TH8A
- funguje s hrami pro PS5

Obsah balení: volant, základna, 3 pedály

- všechny produkty které lze dokoupit k tomuto setu se nacházejí v sekci Související zboží

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Platforma PC / PS3 / PS4
Typ zařízení Volant s pedály
Počet tlačítek 6x
Force Feedback Ano
Maximální úhel otáčení [°] 1080
Typ připojení Drátové
Barva Černá
Hmotnost [g] 1200
Herní provedení Ano