Thrustmaster Sada volantu a pedálů T150 Ferrari

PC/ PS3/ PS4/ PS5; Sada se 1080° základnou s funkcí zpětné vazby a technologií Immersion TouchSense. Sada obsahuje integrovaný software s certifikací pro Playstation4, závodní volant automaticky rozpozná konzoli PS4. Posuvný přepínač PS4/ PS3 zaručuje optimální kompaktibilitu na obou systémech. Kom ... více
Objednací kód: 958TM118
Kód výrobce: 4160630
Výrobce: THRUSTMASTER
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: ' do 48 hodin '
Cena bez DPH: 4 303 Kč
Cena s DPH: 5 207 Kč
Porovnání Oblíbené

PC/PS3/PS4/PS5

Sada se 1080° základnou s funkcí zpětné vazby a technologií Immersion TouchSense.

Sada obsahuje integrovaný software s certifikací pro Playstation4, závodní volant automaticky rozpozná konzoli PS4. Posuvný přepínač PS4/PS3 zaručuje optimální kompaktibilitu na obou systémech. Kompaktibilní také s PC díky ovladačům na webu Thrustmaster. Úhel rotace je nastavitelný mezi 270° a 1080°, volant je velmi přesný snímá opticky s 12bitovým rozlišením. Kombinovaný systém řemenu a převodů je méně hlučný než systém se šroubovými převody, s kovovou osou využívající kuličkové ložisko pro zvýšenou pevnost.

Realistický volant obsahuje integrovaná tlačítka pro PS4 umožňující přepínání mezi hrou a systémem navigace v nabídkách. Je ergonomicky přizpůsoben všem řidičským hrám. Součástí volantu jsou kvalitní celokovová pádla sekvenčního řazení a 13 akčních tlačítek (včetně 2 na základně).

Široká 2pedálová sada zajišťuje pohodlí při hraní. Lze nastavit úhel náklonu každého pedálu, brzdový pedál vytváří progresivní odpor.

- kompaktibilní s pedály T3PA a T3PA PRO
- kompaktibilní s převodovkou TH8A
- funguje s hrami pro PS5

Obsah balení: volant, základna, 2 pedály

- všechny produkty které lze dokoupit k tomuto setu se nacházejí v sekci Související zboží

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Platforma PC / PS3 / PS4
Typ zařízení Volant s pedály
Počet tlačítek 13x
Force Feedback Ano
Maximální úhel otáčení [°] 1080
Typ připojení Drátové
Barva Černá-červená
Hmotnost [g] 1200
Herní provedení Ano