Sony reproduktory SS-CSE, černá (2 ks) Dolby Atmos

Reproduktory s podporou technologie Dolby Atmos; •Vychutnejte si i u sebe doma nejnovější inovaci zvuku jako v kině. Reproduktory SS-CSE jsou navrženy speciálně pro Dolby Atmos, což je technologie prostorového zvuku v kino kvalitě. Skvěle spolupracuje i s dalšími formáty prostorového zvuku, jako, ... více
Objednací kód: 98951913964
Kód výrobce: SSCSE.UC
Výrobce: SONY
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: obvykle 2 týdny
Cena bez DPH: 5 512 Kč
Cena s DPH: 6 670 Kč
Porovnání Oblíbené

Reproduktory s podporou technologie Dolby Atmos

- Vychutnejte si i u sebe doma nejnovější inovaci zvuku jako v kině. Reproduktory SS-CSE jsou navrženy speciálně pro Dolby Atmos, což je technologie prostorového zvuku v kino kvalitě. Skvěle spolupracuje i s dalšími formáty prostorového zvuku, jako je DTS:X™. Výsledkem je prostorový zvuk, který vás obklopí ze všech úhlů, dokonce i shora.
- Úchvatný zvuk jako v kině díky technologii Dolby Atmos
- Kuželový reproduktor se slídovou membránou pro čistý zvuk
- Pevná a kvalitní konstrukce zvukových komponent
- Všestranné možnosti nastavení
- kompaktní design ladí s celou řadou CS

Dopřejte si prostorový zvuk Dolby Atmos®
Užijte si ty nejnovější inovace zvuku jako v kině z pohodlí vašeho domova. Reproduktory SS-CSE byly navrženy exkluzivně pro Dolby Atmos® – technologii prostorového zvuku, která obstojí i v kině – a skvěle fungují i s dalšími pokročilými formáty jako je DTS:X™. Výsledkem je prostorový zvuk, který vás obklopí z každého úhlu – dokonce i shora.

Dolby Atmos®
Funkce Dolby Atmos se stará o realistické podání díky dechberoucímu 360o prostorovému zvuku, který se v prostředí přesně rozmístí. Výsledkem je bohatý zvuk, který vás úplně obklopí – z reproduktorů SS-CSE vychází zvuk i z prostoru nad vámi.

Pohlcující prostorový zvuk
Nejsou třeba složité sestavy reproduktorů. Kompaktní reproduktory SS-CSE spolupracují se stávající sestavou a obytným prostorem a vytvářejí zážitek z prostorového zvuku jako v kině.

Nastavení na stávajících reproduktorech
Kompaktní reproduktory SS-CSE můžete umístit na vaše reproduktory a tím dosáhnout ještě více pohlcujícího prostorového zvuku. Na rozdíl od běžných reproduktorů jsou navrženy tak, aby odrážely zvuk od stropu a poskytovaly tak dokonale zpracovaný zvuk.

Přináší dokonalý zvuk
Každá součást reproduktoru SS-CSE byla vyrobena za účelem eliminace vibrací a zkreslení, takže si můžete vychutnat bohatý a čistý zvuk Dolby Atmos.

Design řady CS
Reproduktory SS-CSE dokonale splynou s interiérem, televizory s tenkou obrazovkou a AV zesilovači. Kompaktní skříň, která byla vyrobena pomocí sofistikovaných metod zpracování dřeva, bude skvěle ladit se zvukem i designem vašich reproduktorů řady CS.

Pevná skříň z polotvrdé dřevovláknité desky
Bohatá akustika díky pevnému provedení skříně z MDF
Celodřevěná skříň, která byla optimalizována našimi designéry, nabízí skvělou akustickou rezonanci. Díky posíleným vnitřním spojům z vlákna střední hustoty jsou nežádoucí vibrace tlumeny a pohlcovány. Výsledkem je čistá, prostorová reprodukce zvuku pro pořady a filmy.

Kuželový reproduktor se slídovou membránou
Čistý zvuk díky reproduktoru se slídovou membránou
Mnoho běžných reproduktorů využívá papírové kužely, které se časem ohnou a poničí, což vede ke zkreslení zvuku. Basové reproduktory MRC reproduktoru SS-CSE jsou pevné a udržují si tvar i pod vysokým tlakem.

další specifikace na webu výrobce https://www.sony.cz/electronics/reproduktory/ss-cse/specifications

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
LAN Ne
WiFi Ne
Sport a zdraví kompatibilní Ne
Chytrá domácnost kompatibil Ano