PC - The Sims 4 - Koňský ranč ( EP14 )

Datum vydání: 21.07.2023 Vyžaduje základní hru The Sims 4 a všechny herní aktualizace; Pracujte naplno a naplno se i bavte se zvířecími kamarády na vlastním pozemku v rozšíření The SimsTM 4 Koňský ranč*! Pečujte o majestátní koně, kteří se stanou členy v ... více
Objednací kód: 921690244
Kód výrobce: 5030930125172
Výrobce: ELECTRONIC ARTS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: ' do 48 hodin '
Cena bez DPH: 836 Kč
Cena s DPH: 1 012 Kč
Porovnání Oblíbené

Datum vydání: 21.07.2023

Vyžaduje základní hru The Sims 4 a všechny herní aktualizace

Pracujte naplno a naplno se i bavte se zvířecími kamarády na vlastním pozemku v rozšíření The SimsTM 4 Koňský ranč*! Pečujte o majestátní koně, kteří se stanou členy vaší rodiny a které si můžete uzpůsobit, trénujte je a navazujte s nimi výjimečná pouta. Můžete se také starat o zakrslé ovce a zakrslé kozy nebo si vydělávat na živobytí prodejem domácího nektaru. Prožívejte jedinečný život na ranči.

STVOŘTE SI NOVÝ ŽIVOT
Vstávejte s ranním kuropěním, vychutnávejte si výhledy na krásnou přírodu a vyžívejte se ve vědomí, že všechna ta dřina se vyplatila. Věnujte svůj čas péči o zvířata, jejich udržování v čistotě, obstarávání krmné trávy, kydání mrvy, pomocí které pohnojíte rostliny, a výrobě vlastního nektaru, který můžete prodávat. To vše můžete dělat na ranči, který si sami postavíte, ať už v podobě tradičního srubu nebo velké rudé stodoly.

SBLIŽUJTE SE SE ZVÍŘATY
Naplňte svůj ranč zvířecími kamarády a společně si utvářejte nový život. Vaše koně – včetně roztomilých hříbátek – jsou součástí vaší domácnosti a mají spoustu speciálních interakcí se Simíky i s ostatními koni. Můžete se také starat o zakrslé kozy a zakrslé ovce a pozvat sousedy, aby se na vlastní oči přesvědčili, jak jsou roztomilé.

PŘIDEJTE SE K PROSPERUJÍCÍ KOMUNITĚ
Život na ranči nabízí chvíle klidu a samoty, ale také se s ním pojí živá společenská scéna. Vaši Simíci mohou vyrazit do města a setkat se s kamarády v baru, odfrknout si na tančírně nebo trénovat v areálu jízdárny. Také mohou na svém pozemku pořádat události, jako jsou grilovačky a tancovačky, a najmout si na farmu pomoc, co přiloží ruku k dílu, když se práce nakupí.

PEČUJTE O KONĚ
Koně patří do rodiny. Vylaďte si své okované kamarádíčky v nástroji Vytvořit Simíka nebo si pořiďte nové koně tím, že je zachráníte nebo si je koupíte. Na ranči se vám také mohou narodit hříbátka. Simíci se mohou naučit na koních jezdit a koně mohou trénovat obratnost a skákání. Zkušení koně a jezdci mohou získat odměny v jezdeckém
centru.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Vydavatel Electronic Arts
Ostatní
Herní žánr Simulátor
PEGI hodnota 12
Lokalizace hry česká verze
Datum vydání hry 21.7.2023
Herní provedení Ano