PC - The Sims 4 - Cats & Dogs

Vytvořte svým hrdinům nového kamaráda, o kterého se budou moci starat a rozmazlovat. K dispozici dostanete nový nástroj pro vytvoření vysněného mazlíčka a je zcela na vás, jak bude vypadat. S novým mazlíčkem vám přibývají i aktivity, které můžete ve volném čase podnikat, a například na pravidelnou p ... více
Objednací kód: 92169840
Kód výrobce: 5030938116875
Výrobce: ELECTRONIC ARTS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: na vyžádání
Porovnání Oblíbené

Vytvořte svým hrdinům nového kamaráda, o kterého se budou moci starat a rozmazlovat. K dispozici dostanete nový nástroj pro vytvoření vysněného mazlíčka a je zcela na vás, jak bude vypadat. S novým mazlíčkem vám přibývají i aktivity, které můžete ve volném čase podnikat, a například na pravidelnou procházku si jistě udělá čas každý vzorný chovatel. Samozřejmě se rozšíří i sortiment při nakupování oblečení, protože vašemu mazlíčkovi jistě budete chtít dopřát vkusný vycházkový outfit, který ho ochrání před zimou nebo deštěm. A pokud vám vlastnictví mazlíčka nestačí, máte možnost stát se veterinářem a provozovat vlastní kliniku.

Povinnosti přichází
S domácím mazlíčkem přichází i množství povinností, na které nesmíte za žádnou cenu zapomenout. Budete tak muset myslet na jeho krmení, pravidelné procházky, péči o vzhled a budete se mu muset náležitě věnovat.

Mazlíček podle vašich představ
K dispozici budete mít speciální herní editor, ve kterém si budete moci vytvořit a upravit domácího mazlíčka přesně podle svých představ. Mimo úpravy vzhledu budete mít navíc možnost upravit i jeho chování a temperament.

Módní doplňky pro všechny
Pochopitelně s novými postavami přichází i nové oblečení. Každý majitel přece chce, aby jeho mazlíček vypadal k světu. Proto dostanete na výběr z velkého množství módních kousků, které vašeho mazlíčka bezpochyby odliší od ostatních zvířátek v okolí.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní žánr Simulátor
PEGI hodnota 12
Virtuální realita pro PStation Není
PlayStation MOVE Ne
Datum vydání hry 10.11.2017
Kinect pro XBox 360 Ne
Kinect pro XBox One Ne
Herní provedení Ano
Virtuální realita kompatibilní Ne