PC - EA Sports FC 24

Datum vydání: 29.9.2023 Součástí balení není disk; EA SPORTS FC™ 24 Standard Edition; "Předobjednejte* si EA SPORTS FC™ 24 Standard Edition před 29. zářím a získejte: •Hráčský předmět hvězdy z obalu hry na hostování (10 zápasů), •Výběry dvou ambas, ... více
Objednací kód: 92169145
Kód výrobce: 5035224125104
Výrobce: ELECTRONIC ARTS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 451 Kč
Cena s DPH: 1 756 Kč
Porovnání Oblíbené

Datum vydání: 29.9.2023

Součástí balení není disk

EA SPORTS FC™ 24 Standard Edition

"Předobjednejte* si EA SPORTS FC™ 24 Standard Edition před 29. zářím a získejte:

  • Hráčský předmět hvězdy z obalu hry na hostování (10 zápasů)
  • Výběry dvou ambasadorů na hostování (jeden hráč a jedna hráčka na pět zápasů)
  • Odemčená pozice herního stylu v režimu Kluby
  • Další body hráčské osobnosti v režimu Kariéra hráče
  • Pětihvězdičkový trenér k najmutí v režimu Kariéra trenéra

Zahrajte si do 1. listopadu a získejte status zakladatele*.

EA SPORTS FC™ 24 je novou érou The World’s Game: 19 000+ plně licencovaných hráčů, 700+ týmů a 30+ ligových soutěží zaručují historicky nejautentičtější fotbalový zážitek na PC.

Přibližte se ke hře ještě víc díky třem špičkovým technologiím, které zajišťují bezkonkurenční realismus v každém zápase: HyperMotionV, herní styly optimalizované Opta a revoluční engine Frostbite™, plus nová grafická nastavení zpřístupňující svěží a optimalizované vizuální prvky na PC.
Technologie HyperMotionV zachycuje skutečnou hru a využívá volumetrická data z více než 180 profesionálních mužských a ženských zápasů, aby pohyb ve hře přesně odrážel skutečné dění na hřišti.
Herní styly dimenzují sportovce a interpretují data z Opta a dalších zdrojů do charakteristických schopností, které zvyšují realističnost a individualitu každého hráče.
Revoluční engine Frostbite™ přináší The World’s Game v realistických detailech, takže budete do každého zápasu ještě více ponořeni.

Rozvíjejte klubové legendy a vylepšujte své hráče díky zcela novému systému evolucí v režimu Ultimate Team™. Přivítejte na hřišti fotbalistky po boku jejich mužských protějšků a vybudujte si vysněnou jedenáctku.
Napište svůj vlastní příběh v režimu Kariéra trenéra či Kariéra hráče a připojte se k přátelům na hřišti díky hraní napříč platformami** v módech Kluby a VOLTA FOOTBALL™.

EA SPORTS FC™ 24 je další kapitolou inovativnější budoucnosti fotbalu.

Tato hra obsahuje volitelné nákupy virtuální měny ve hře, kterou lze použít k získání virtuálních herních předmětů, včetně namátkového výběru virtuálních herních předmětů.
V Belgii nejsou body FC Points k dispozici.

Vstupte do klubu

Legal Disclaimer

"Smluvní podmínky pro EA SPORTS™ FC 24

© 2023 Electronic Arts Inc. Electronic Arts, EA, EA SPORTS, logo EA SPORTS, EA SPORTS FC, logo EA SPORTS FC, Frostbite, logo Frostbite, Ultimate Team a VOLTA FOOTBALL jsou ochrannými známkami společnosti Electronic Arts Inc.

Hraní vyžaduje připojení k internetu, účet EA, souhlas s uživatelskou smlouvou EA (terms.ea.com/cs) a nainstalování softwaru Klient Origin (origin.com/download) nebo aplikace EA app (ea.com/ea-app). Platí zásady nakládání s osobními údaji a soubory cookie společnosti EA (privacy.ea.com/cs). Souhlasíte s tím, že veškeré osobní údaje získané během vašeho používání služeb společnosti EA budou předávány do Spojených států, jak je dále vysvětleno v zásadách nakládání s osobními údaji a soubory cookie. Přístup k softwarovému obsahu je omezený na jeden účet EA a po zakoupení je nepřenosný. Online funkce a obsah Ultimate Edition mohou být podmíněny věkem 16 let (věková omezení se mohou lišit, více informací na o.ea.com/ea/child-access-cz).
Společnost EA vám může bezplatně poskytnout další obsah či aktualizace. Mandatorní aktualizace se mohou stahovat automaticky a navyšovat poplatky za širokopásmové připojení a přístup k nim může vyžadovat dodatečné místo na úložném zařízení nebo dodatečný nákup. Produkt shromažďuje data pro zobrazování inzerce ve hře. Společnost EA může ukončit poskytování on-line funkcí po 30 dnech od oznámení na stránkách ea.com/cs-cz/service-updates. V Belgii nejsou body FIFA Points k dispozici."

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní žánr Sportovní
Lokalizace hry české titulky
Datum vydání hry 29.9.2023
Herní provedení Ano