ESD Super Mario Galaxy 2

Elektronická licence určená pro platformu Wii U; V roce 2007 zaútočila na svět videoher hra Super Mario Galaxy. A její první pravé pokračování nyní oživí značku novými úrovněmi a power-upy. Navíc se Mario tentokrát může spojit se svým dinosauřím kamarádem Yoshim, což do hry přidává spoustu ... více
Objednací kód: STE-0006819
Kód výrobce: 6819
Výrobce: ESD GAMES
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku (max. 1 ks)
Cena bez DPH: 531 Kč
Cena s DPH: 643 Kč
Porovnání Oblíbené

Elektronická licence určená pro platformu Wii U

V roce 2007 zaútočila na svět videoher hra Super Mario Galaxy. A její první pravé pokračování nyní oživí značku novými úrovněmi a power-upy. Navíc se Mario tentokrát může spojit se svým dinosauřím kamarádem Yoshim, což do hry přidává spoustu nových možností. Je zde vše, co jste tak milovali v prvním díle a ještě mnohověcí navíc.

Jak Mario cestuje z Galaxie do Galaxie,snaží se u toho sbírat Hvězdy. Všechnyúrovně jsou zcela nové, ale přesto zachovávají kouzlo, překvapivost a krásu hers Mariem. Ten si tentokrát hledá cesty skrz různé úrovně mnoha odlišnými způsoby, občas je vzhůru nohama, občas je třebavystřelen z jednoho místa na jiné.

V některých úrovních Mario najde vejce,které když rozbije, objeví se dinosauřík Yoshi, který slouží jako dopravní prostředek. Navíc do svého jazyka dokáže uchopit předmět a pak jej mrštit na nepřátele nebo jazyk použít k přehoupnutí přespřekážky. Yoshi sám, má velmi zajímavé chutě. Pokud totiž sní Dash Pepper, tak strašně ho to rozpálí, že dokáže běžet dostrmých svahů nebo dokonce po kolmých stěnách. A pokud sní Blimp Fruit, nafoukne se jako balón a dokáže vyletět do výšky.

Mezi nové power-upy patří například vrtačka, kterou Mario používá k vrtání tunelů, a to klidně i skrz celou planetu. Zkušení hráči budou shánět také Comet Metals, které jim otevřou vstup do těžších úrovní, které budou teprve opravdovou výzvou.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Herní platforma ESD Wii U
Herní provedení Ano