ESD Minecraft

Elektronická licence - Přímé stažení na webu výrobce; Minecraft je nezávislá počítačová hra napsaná v Javě a vyvíjená Markusem Perssonem (přezdívka: Notch) a jeho firmou Mojang. Je to tzv. sandboxova hra, ve které si hráč může dělat, co se mu zachce. V tomtopřípadě je vrhnut do krychlovi ... více
Objednací kód: STE-0000107
Kód výrobce: 107
Výrobce: ESD GAMES
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku (max. 1 ks)
Cena bez DPH: 607 Kč
Cena s DPH: 734 Kč
Porovnání Oblíbené

Elektronická licence - Přímé stažení na webu výrobce

Minecraft je nezávislá počítačová hra napsaná v Javě a vyvíjená Markusem Perssonem (přezdívka: Notch) a jeho firmou Mojang.

Je to tzv. sandboxova hra, ve které si hráč může dělat, co se mu zachce. V tomtopřípadě je vrhnut do krychlovitého 3D světa s holýma rukama v kůži neznámého člověka (mezi hráči těž nazývaného `Steve`). Hráč si musí sám nasbírat materiál nastavbu obydlí a na výrobu nástrojů. Vehře je aplikován efekt dne a noci. A právě v noci se v doteď mírumilovném světěobjeví příšery. A hráč buď může sedět ačekat na svítání, jít ven a bojovat o svůj holý život, jen snažit rozšířit svůjskromný přístřešek nebo jít spát. Rozhodnutí je jen na něm.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro stažení na webu výrobce STE-0000107 - ESD Minecraft
1. Zaregistrujte se na stránkách Majong https://account.mojang.com/register - vyplňte všechna pole registračního formuláře a potvrďte pravidla používání, poté formulář odešlete tlačítkem „Register“. Následně klikněte na odkaz v emailu, který vám byl doručen od Majong – potvrdíte tím svou registraci.

2. Poté se na váš ověřený účet přihlaste na oficiální stránce vydavatele https://account.mojang.com/login . Na stránce https://account.mojang.com/redeem zadejte aktivační klíč včetně pomlček a dokončete aktivaci kliknutím na „Redeem“.

3. Po zadání klíče si na další stránce zvolíte jméno pro profil ve hře. Pozor, toto jméno je již pro samotnou hru. K přihlašování k Vašemu účtu na stránkách vydavatele budete používat standardně email a heslo. Po vepsání jména se Vám vedle políčka objeví zeleně nebo červeně napsáno, zda je toto jméno k dispozici, anebo je už zabrané. Poté odsouhlaste podmínky a klikněte na tlačítko „Choose name“.

4. Na další stránce již můžete stáhnout instalátor hry. Klikněte v sloupci „Download game“ na ikonku Vašeho operačního systému. Po stažení instalátoru a jeho spuštění pokračujte dle instrukcí. Následně se stačí přihlásit pomocí vašeho emailu a zvoleného hesla.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
ESD zóna Ano
Herní platforma ESD Přímé stažení
Herní žánr Akční
PEGI hodnota 7
Lokalizace hry anglická verze
Virtuální realita pro PStation Není
PlayStation MOVE Ne
Kinect pro XBox 360 Ne
Kinect pro XBox One Ne
Typ ESD licence Plné hry
Herní provedení Ano
Virtuální realita kompatibilní Ne