ESD Kid Icarus Uprising

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo 3DS; Jedna z nejpopulárnějších sérií v dlouhéhistorii společnosti Nintendo se vracía to s pompou v působivém 3D! Pit, slavný protagonista série, je zpět v nové hře, kterou právě pro systém Nintendo 3DS vytvořil Masahiro Sakurai, tvůrce séri ... více
Objednací kód: STE-0006858
Kód výrobce: 6858
Výrobce: ESD GAMES
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku (max. 1 ks)
Cena bez DPH: 843 Kč
Cena s DPH: 1 020 Kč
Porovnání Oblíbené

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo 3DS

Jedna z nejpopulárnějších sérií v dlouhéhistorii společnosti Nintendo se vracía to s pompou v působivém 3D! Pit, slavný protagonista série, je zpět v nové hře, kterou právě pro systém Nintendo 3DS vytvořil Masahiro Sakurai, tvůrce sérií Kirby a Super Smash Bros., s týmem vývojářů z Project Sora.

Příběh hry začíná návratem královny podsvětí Medusy a její armády monster. Hrdinný anděl Pit se musí s pomocí bohyně světla a ochránkyně lidského druhu Paluteny postavit silám temnoty a bojovat s Medusou a jejími poskoky ve vzduchu i na zemi.

Ovládání v Kid Icarus: Uprising je navržené tak, aby fungovalo s jedinečnou herní kombinací letu, střelby a boje na blízko a nabízí nepřekonatelnou přesnost, rychlost a hloubku, která oddané hráče odmění. Hráč levou rukou ovládá Circle Pada v pravé zároveň drží stylus. Ke každékopii hry je zdarma přibalený stojan, který drží Nintendo 3DS postavené na jakékoli rovné ploše a poskytuje tak hráči zbrusu nový herní zážitek.

Díky široké škále dostupných zbraní hrumůžete hrát vícekrát a pokaždé si ji užijete. Hráči si mohou osvojit devět různých kategorií zbraní od luků po drápy, zjistit, jaké jsou jejich jedinečné vlastnosti, a rozhodnout se, která zbraň se nejlépe hodí do jakého boje a k hráčovu stylu hraní.

Hra také používá výjimečný nový systém,díky kterému může každý hráč přizpůsobit herní zážitek svým potřebám: Démonův kotel (Fiend’s Cauldron) hráči umožňuje upravit intenzitu jednotlivých kapitol nastupnici od 0.0 do 9.0. Čím větší intenzita, tím budou mít nepřátelé více energie a tím budou agresivnější a jejich údery silnější – ale pokud je hráč porazí,získá z nich silnější zbraně a více srdcí. Srdce se dají také použít k zakoupenínových zbraní. Základně je intenzita nastavena na hodnotu 2.0, ale hráč ji můžepřesně zvyšovat či snižovat o desetiny.Pokud chce hráč intenzitu zvýšit, musínejprve do Démonova kotle vsadit určitýpočet srdcí. Pokud pak v průběhu kapitoly padne, o některá srdce přijde a intenzita se automaticky sníží.

Kid Icarus: Uprising je kompatibilní s příslušenstvím Circle Pad Pro, které poskytuje alternativní ovládání pro leváky.Pokud hráč používá Circle Pad Pro, držístylus v levé ruce a Circle Pad používárukou pravou.

Kid Icarus: Uprising, hra, kterou navrhl Masahiro Sakurai – tvůrce Super SmashBros.™ – je epická, akcí nabitá pouť, která se odvíjí v úchvatné 3D grafice. Hra také disponuje plně nadabovanými úrovněmi a skvělým soundtrackem. Každá kapitola vám zaručí nonstop akci a dělí se dodvou sekcí: boj ve vzduchu a boj na zemi. Ve vzdušných soubojích se napětí stupňuje jako v dynamické řízené střílečce. Když se pak Pit potýká s nepřáteli na zemi, hra se ovládá spíše jako střílečka z pohledu třetí osoby. Díky široké škále dostupných zbraní hru můžete hrát vícekrát a pokaždé si ji užijete. Hráči si mohou osvojit devět různých kategorií zbraníod luků po drápy, zjistit, jaké jsou jejich jedinečné vlastnosti, a rozhodnoutse, která zbraň se nejlépe hodí do jakého boje a k hráčovu stylu hraní. Vyzkoušejte si netradičně podaný multiplayer v módu Light vs. Dark, kde spolu na zemi zápasí dva týmy a postupně soupeři ubírajízdraví pokaždé, když je jeden ze členůtýmu poražen. Poté, co jeden tým přijdeo všechny body zdraví, se týmový soubojpromění v lov. Aby soupeřův tým souboj vyhrál, musí najít a zneškodnit posledního osamoceného anděla druhého týmu. Hra je kompatibilní s AR kartami. Pomocí 3D kamery zabudované v systému Nintendo 3DSdokáže poznat nespočet speciálně navržených AR karet; na obrazovce se vám pak mohou objevit animované postavičky ze hrynebo spolu mohou postavičky ze dvou různých karet i bojovat. Jednoduché, intuitivní ovládání funguje tak, že hráči držíkonzoli v levé ruce a pravou zaměřují poklepáváním stylusem na dotykovou obrazovku. Ovládání je dostatečně jednoduché nato, aby si ho hráč mohl rychle osvojit,ale zároveň nabízí hloubku a možnost strategie pro pokročilé manévry.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Herní platforma ESD Nintendo 3DS
Herní provedení Ano