ESD CZ PS4 - EA SPORTS™ UFC® 3 - 12000 UFC POINTS

Aktivační klíč je možné použít pouze s PlayStation Network účtem, nastaveným na český (CZ) region. Aktivační klíč s jiným regionem Vám na konzoli nebude fungovat!Jedná se o doplněk ke hře a je nutné vlastnit základní hru v platformě Playstation!EA SPORTS™ UFC® 3 - 12 000 UF ... více
Objednací kód: 9212-00318
Kód výrobce: SCEE-XX-S0036707
Výrobce: SONY ESD
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: ' do 48 hodin '
Cena bez DPH: 2 467 Kč
Cena s DPH: 2 985 Kč
Porovnání Oblíbené

Aktivační klíč je možné použít pouze s PlayStation Network účtem, nastaveným na český (CZ) region. Aktivační klíč s jiným regionem Vám na konzoli nebude fungovat!
Jedná se o doplněk ke hře a je nutné vlastnit základní hru v platformě Playstation!

EA SPORTS™ UFC® 3 - 12 000 UFC POINTS
Použijte body UFC Points k otevření balíčků a vytvoření svého vysněného týmu bojovníků*
Otestujte své bojové a manažerské dovednosti ve zcela novém režimu UFC Ultimate Team. Vybudujte tým čítající až čtyři vytvořené či skutečné bojovníky UFC a poté otevírejte balíčky, v nichž najdete předměty pro vylepšení a úpravu pohybů, vlastností a perků svých zápasníků. Posuňte svůj tým na novou úroveň a poskládejte nejvýbušnější partu v UFC!Jednorázová licence na stahování do více systémů PS4. Pro využití na primárním PS4 není přihlášení k PSN vyžadováno, je však vyžadováno na ostatních systémech PS4.
Než začnete tento produkt používat, přečtěte si důležité zdravotní informace v sekci Zdravotní varování.
Tento kupon s kódem je vydán společností Sony Interactive Entertainment Network Europe Limited a jeho uplatnění mohou vůči vydavateli provést pouze uživatelé, kteří jsou držiteli účtu SEN (dříve známého jako účet v síti PlayStation®Network) registrovaného v České republice. Pro uplatnění kuponů s kódem pro obsah/služby klasifikované jako „18“ musejí být uživatelé držiteli hlavního účtu SEN starší 18 let. Kromě toho platí, že uživatelé musejí být starší 7 let a uživatelé do 18 let musí mít souhlas rodičů. Mohou platit ještě další věková omezení. Pro účty SEN platí Podmínky poskytování služeb PlayStation™Network (PSN). Přístup k obsahu/službám, na který se vztahuje tento kupon s kódem, podléhá Podmínkám poskytování služeb PlayStation™Network (PSN) a veškerým specifickým doplňujícím podmínkám, které se vztahují na obsah/služby, včetně Podmínek používání softwaru. Pokud si nepřejete přijmout tyto podmínky, nekupujte tento kupon s kódem. Je vyžadován systém PlayStation®3, PSP® (PlayStation®Portable), PlayStation®Vita, PlayStation®4 nebo jiný kompatibilní systém Sony a rovněž širokopásmové, Wi-Fi nebo 3G internetové připojení (v závislosti na vašem systému Sony). Za poplatky za připojení k internetu odpovídá uživatel. Funkce hry pro více hráčů v systému PlayStation®4 (v závislosti na odpovídajícím obsahu/službách) je dostupná pouze uživatelům s uhrazeným přihlášením k odběru služeb PlayStation®Plus. Tento kupon s kódem není možno proměnit za hotovost a nesmí být dále prodán nebo jinak vyměňován. V případě jeho ztráty, odcizení či jiného použití bez vašeho svolení nebude nahrazen Kód je platný pouze pro jednorázové použití. Jeho platnost vyprší 12 měsíců od data nákupu. Plné znění podmínek viz eu.playstation.com/legal „Síť SEN a obchod PlayStation®Store: je podporován pouze anglický jazyk.“

  • KÓD NA ÚČTENCE. VYŽADUJE EA SPORTS UFC 3 PRO PS4™ (V PRODEJI SAMOSTATNĚ), PŘIPOJENÍ K INTERNETU A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE.

“2”, “PlayStation”, “O” and “A” are registered trademarks of Sony Interactive Entertainment Inc. Also, “O” is a trademark of the same company. “Sony Entertainment Network” is a trademark of Sony Corporation. All rights reserved.
EA Swiss Sarl, Place du Molard 8, 1204 Geneva, Switzerland.
© 2018 Electronic Arts Inc. EA, EA SPORTS a logo EA SPORTS jsou ochrannými známkami společnosti Electronic Arts Inc. Oficiální licencovaný produkt UFC. The Ultimate Fighting Championship, UFC, Ultimate Fighting, The Ultimate Fighter, Octagon, tvar Octagonu, související ochranné známky, známky služby a jejich loga jsou duševním vlastnictvím nebo ochrannou známkou společnosti Zuffa, LLC. Všechna práva vyhrazena. Vyrobeno na základě licence společností Electronic Arts Inc. Použití jmen a podobizen skutečných bojovníků a dalších osob se svolením společnosti Zuffa, LLC.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
ESD zóna Ano
Herní platforma ESD Playstation
Herní žánr Sportovní
PEGI hodnota 16
Lokalizace hry anglická verze
Virtuální realita pro PStation Není
Region CZ
PlayStation MOVE Ne
Datum vydání hry 2.2.2018
Kinect pro XBox 360 Ne
Kinect pro XBox One Ne
Typ ESD licence Herní doplňky
Herní provedení Ano
Virtuální realita kompatibilní Ne