ESD Assassins Creed Mirage

Elektronická licence určená pro platformu Ubisoft Connect; Basim, mazaný pouliční zlodějíček trpícíděsivými vizemi, se v dalším díle slavné herní série připojí k prastaré organizaci a vydá se na cestu, která změní jehoosud neočekávaným způsobem. Akční dobrodružný zážitek je v této hřeříz ... více
Objednací kód: STE-0011730
Kód výrobce: 11730
Výrobce: ESD GAMES
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: ' do 48 hodin ' (max. 1 ks)
Cena bez DPH: 1 087 Kč
Cena s DPH: 1 315 Kč
Porovnání Oblíbené

Elektronická licence určená pro platformu Ubisoft Connect

Basim, mazaný pouliční zlodějíček trpícíděsivými vizemi, se v dalším díle slavné herní série připojí k prastaré organizaci a vydá se na cestu, která změní jehoosud neočekávaným způsobem.

Akční dobrodružný zážitek je v této hřeřízený příběhem, ve kterém zažijete přerod vzdorovitého mladíka v rafinovaného mistra asasína. Cestou se setkáte s mnohými postavami, které budou utvářet Basimův osud i osobnost více, než by sám na první pohled čekal.

V roli Basima se můžete stát tím nejvšestrannějším atentátníkem pohybujícím se vbagdádských ulicích. Využijte bohatou nabídku výbavy, plynule se pohybujte rušným městem i po střechách domů, ze kterých můžete v tichosti sledovat své cíle anásledně je eliminovat.

Bagdád 9. století působí ve hře skutečněautenticky – hustě obydlené a pulzujícíměsto vás zcela pohltí a jeho obyvatelébudou reagovat na každý váš pohyb. V průběhu hry zároveň odhalíte tajemství čtyř jedinečných městských čtvrtí, stanetese součástí světových událostí a potkátevýznamné historické postavy, které se podílely na utváření zlatého věku Bagdádu.

Assassin's Creed: Mirage je poctou originálu, která historii této slavné herní série odstartovala už v roce 2007. Navštivte sídlo asasínů Alamút, taktéž známé jako Orlí hnízdo, a zavzpomínejte na místo, odkud vládli nejen herní asasíni, alei ti skuteční.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Uplay:
1. Nainstalujte si program Uplay – ke stažení zde: http://uplay.ubi.com/ a klikněte na „DOWNLOAD UPLAY FOR PC“ nainstalujte dle
pokynů.
2. Jestliže ve službě Uplay nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT ÚČET a pokračujte dle instrukcí.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu Uplay.
4. Na obrazovce Uplay klikněte vlevo nahoře na menu a vyberte „AKTIVOVAT KLÍČ“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt se zobrazí v sekci „MOJE HRY“.
7. Můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní platforma ESD Ubisoft Connect