ESD Ad Infinitum

Elektronická licence určená pro platformu Steam; Jste uvězněni mezi zdmi svého rodného domu a zákopy první světové války. Snažítese dát dohromady informace o své minulosti a získat nazpět kontrolu nad vlastním životem. PŘERUŠTE CYKLUS; Bude mít válečná noční můra konec? Dokážete někdy ... více
Objednací kód: STE-0012100
Kód výrobce: 12100
Výrobce: ESD GAMES
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: ' do 48 hodin ' (max. 1 ks)
Cena bez DPH: 754 Kč
Cena s DPH: 912 Kč
Porovnání Oblíbené

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Jste uvězněni mezi zdmi svého rodného domu a zákopy první světové války. Snažítese dát dohromady informace o své minulosti a získat nazpět kontrolu nad vlastním životem.

PŘERUŠTE CYKLUS

Bude mít válečná noční můra konec? Dokážete někdy najít vnitřní klid? V Ad Infinitum hrajete za německého vojáka, kterého pronásledují hrůzy Velké války. Zatímco vaše mysl zpracovává vzpomínky na rodný dům a frontové zákopy, vy sami se snažíte přerušit cyklus nekonečného utrpení.

MEZI SNEM A REALITOU

Probouzíte se ve své ložnici ve zchátralém, opuštěném panském domě a zjišťujete,že se od vašeho mládí vůbec nezměnila.Náhle a nevysvětlitelně se ocitáte v zákopech, kde jsou hrůzy války zastíněny ohavnými, a ještě děsivějšími stvůrami. Užnedokážete rozlišovat mezi noční můroua realitou a musíte bojovat o znovuzískání kontroly nad interpretací vlastního života.

NOČNÍ MŮRY, KTERÉ SE STÁVAJÍ SKUTEČNOSTÍ

V zákoutích vaší mysli ožívají noční můry, které se nedají slovy popsat. Abysteunikli smrtícím pastem a děsivým bytostem, musíte pochopit, co je zdrojem a motivací jednotlivých stvůr a vyřešit hádanky, které vám stojí v cestě. Hrůza číhá na každém kroku, ať už má podobu slepýchdémonů, kteří slyší sebemenší váš krok,nebo třeba ohavných loutek bez kloubů, které se klátivě pohybují ve tmě.

ROZVRÁCENÁ RODINA

Následky války jsou cítit i daleko od fronty. Poodhalte závoj, který ukrývá tajemství vaší rodiny roztrhané velkou válkou a snažte se rozpomenout na svou minulost. Jak budete zkoumat svět a řešit logické hádanky mezi zdmi rodného domu a ostnatými dráty v zemi nikoho, nakonec odhalíte kapitolu z historie německé rodiny,kterou válka rozervala na kusy.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní platforma ESD Steam