ESD 90 dní Switch Online Membership Individual

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo Switch; Internetová služba Nintendo Switch Online nabízí svým uživatelům přístup k online hrám, ukládání savů do cloudu pro kompatibilní tituly, a také Nintendo Entertainment System - Nintendo Switch Online,rostoucí výběr klasických her pro ... více
Objednací kód: STE-0006487
Kód výrobce: 6487
Výrobce: ESD GAMES
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: ' do 48 hodin ' (max. 1 ks)
Cena bez DPH: 278 Kč
Cena s DPH: 336 Kč
Porovnání Oblíbené

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo Switch

Internetová služba Nintendo Switch Online nabízí svým uživatelům přístup k online hrám, ukládání savů do cloudu pro kompatibilní tituly, a také Nintendo Entertainment System - Nintendo Switch Online,rostoucí výběr klasických her pro NES, které lze nyní hrát online.

K dispozici jsou také speciální nabídkya online aplikace Nintendo Switch pro chytré telefony a tablety, díky čemuž je online zábava se správnými hrami ještě jednodušší a více pohlcující.

Na začátku je dostupných 20 klasickýchNES her, včetně Super Mario Bros 3, TheLegend of Zelda a mnoho dalších. Nové hry NES budou přidávány pravidelně.

Členství na jednom účtu je k dispozicipo dobu 90 dní. Hrejte online: Užijte si kompetitivního a kooperativního onlinehraní s přáteli i soupeři z celého světa v podporovaných Nintendo Switch hrách,jako je například Mario Kart 8 Deluxe nebo Splatoon 2. Nintendo Entertainment System: Získejte přístup k Nintendo Switch Online kdykoli a kdekoli, abyste rozšířili svou knihovnu klasických NES her avyužili nově přidané online funkce! Storage Data Cloud: Tato funkce automatickya bezpečně ukládá data online her. To vám pomůže snadno obnovit herní data, pokud ztratíte konzolu Nintendo Switch nebonakonec použijete jinou konzoli. Ale pozor: není kompatibilní se softwarem. Aplikace pro chytré telefony: Pomocí aplikace Smartphone pro smartphony Nintendo Switch můžete komunikovat s přáteli prostřednictvím hlasového chatu a používat speciální funkce v kompatibilních Nintendo Switch titulech. Tuto službu mohou používat pouze uživatelé, kteří jsou starší 13let a mají účet Nintendo.

Exkluzivní nabídky: Členové mohou očekávat exkluzivní nabídky, včetně speciálních produktů dostupných pouze pro členy Nintendo Switch Online.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
ESD zóna Ano
Herní platforma ESD Nintendo Switch
Herní provedení Ano