ESD 1-2-Switch

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo Switch; 1-2-Switch je první hrou společnosti Nintendo, která nechá hráče soupeřit v zábavných aktivitách a přitom se koukat jeden druhému do očí namísto na televizní obrazovku. Od přestřelek ve stylu divokéhozápadu až po kopírování tanečníc ... více
Objednací kód: STE-0006716
Kód výrobce: 6716
Výrobce: ESD GAMES
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku (max. 1 ks)
Cena bez DPH: 1 232 Kč
Cena s DPH: 1 491 Kč
Porovnání Oblíbené

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo Switch

1-2-Switch je první hrou společnosti Nintendo, která nechá hráče soupeřit v zábavných aktivitách a přitom se koukat jeden druhému do očí namísto na televizní obrazovku. Od přestřelek ve stylu divokéhozápadu až po kopírování tanečních pohybů toho druhého, 1-2-Switch umožní kreativní využití širokých možností konzole Nintendo Switch pro rozjetí pořádné hernípárty kdekoliv, kdykoliv a s kýmkoliv.

Nová dimenze ovládání

Všestranné Joy-Cony nabídnou množství překvapivých herních zážitků. Dva Joy-Cony je možné používat každý v jedné ruce či dohromady jako jeden herní ovladač zapomoci Joy-Con gripu. Je také možné je připojit na konzoli v rámci handheld módunebo se podělit s kamarádem a v podporovaných titulech si tak užít multiplayerovou zábavu pro dva. Každý Joy-Con má vlastní plnou sadu tlačítek a může být tedypoužíván jako samostatný ovladač a zároveň je vybaven akcelerometrem a gyroskopickým pohybovým senzorem, což umožňuje nezávislé pravé a levé pohybové ovládání.

Levý Joy-Con dále obsahuje Capture tlačítko, které hráčům umožní jedním kliknutím pořizovat okamžité screenshoty jejichhraní a dělit se o ně s přáteli prostřednictvím sociálních sítí. Pravý Joy-Conzase obsahuje NFC bod pro interakci s amiibo figurkami stejně jako IR pohybovoukameru schopnou detekovat vzdálenost, tvary a pohyb blízkých objektů v pro tytofunkce speciálně navržených hrách. Například tato funkce dokáže určit, jak daleko je hráčova ruka a jaký formuje tvar.

Oba Joy-Cony dále představují pokročilou funkci HD rumble, která v kompatibilních hrách umožní hráčům pocítit daleko realističtější vibrační odezvu než kdy dřív. Tento efekt je natolik detailní, že hráči mohou například cítit vibrace jednotlivých kostek ledu uvnitř sklenice, kterou bude zrovna Joy-Con simulovat. Díkyfunkci HD rumble budou moct hráči pocítit novou úroveň realističnosti, nedosažitelné za pomoci pouhého zraku a sluchu!

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Herní platforma ESD Nintendo Switch
Herní provedení Ano